E-KATALOG

TR | EN

KURUMSAL

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Kurumsal

GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE

BİLGİ ve BİRİKİMLE

Bilmet inşaat LTD. ŞTİ. 2003 yılında kurulmuştur. İlk yıllarında sektördeki yükseltilmiş döşeme üretici şirketlere uygulama hizmeti vererek faaliyet göstermiştir.  2005 yılından sonra sermaye yapısını da güçlendirerek müteahhit firmalara ürün satışı ve uygulama hizmeti sunmaya başlamıştır. Bu yıldan sonra büyük çaplı projelerde yükseltilmiş döşeme satışı ve uygulaması olarak yer almaya devam etmiştir.


  2007 yılında şirketin ürün porföyüne asma tavan, gazlı söndürme sistemi, giriş kontrol sistemleri, CCTV gibi ürünler de ilave edilmiş ve sistem odası kurulumu konusundaki tecrübeleri ile birleştirilerek anahtar teslimi çözümler de sunulmaya başlanmıştır.


  2011 yılı itibarı ile Bilmet inşaatın da ortaklığı ile, tamamen yerli sermaye ile kurulan üretim tesislerinde üretilen UNİFLOORA marka yükseltilmiş döşeme malzemesi ile değerli müşterilerine hizmet sunmaya devam etmektedir. 


  2018 yılında, zemin sektöründe hizmetlerini sürdürmeye devam ederken, yükseltilmiş döşeme üst kaplama malzemesi olarak gördüğü eksikliği tamamlamak amacı ile  yürüttüğü ar-ge çalışmaları sonucunda, kendiliğinden yapışma özeliğine sahip olan manyetik tabanlı üst kaplama modellerini geliştirerek sektörümüze kazandırmıştır.


 Bilmet inşaat ailesi yenilikçi zihniyeti ve tecrübeli ekibi ile sektör öncüsü olarak hizmet vermeye devam etmektedir.Kalite Politikası                    İSG Politikası                      Çevre Politikası

ÜRETİM

ÜRETİM

Kaliteli üretimde standartları biz belirliyoruz
Bilmet İnşaat LTD.ŞTİ. 2003 yılından bu yana yapı sektöründe hizmet vermeye devam ediyor.
2011yılında tamamen yerli sermaye ve ileri teknoloji ile kurulan YÜKSELTİLMİŞ DÖŞEME üretim tesislerinde, UNİFLOORA markası ile ürettiği zemin sistemini sektöre ve yerli sanayimize kazandırmıştır.

2018 yılında kendi öz kaynakları ve uzman ekipleri ile yürüttüğü ar-ge çalışmaları sonucunda geliştirdiği, kendinden yapışma özeliğine sahip, manyetik tabanlı yükseltilmiş döşeme üst kaplamaları olan (manyetik tabanlı LVT, karo halı vb.) ürünleri koruma altına alarak ürettiği yeni bir yapı malzemesi daha sektörümüze kazandırmıştır.

Şirketimiz ve ar-ge ekibimiz sektör deki ihtiyaçları yerli ve milli kaynaklarla karşılayabilmek için azimli bir şekilde çalışmalarına devam ediyor.

BELGELER

BELGELER

TS EN ISO 9001-2008
TS EN ISO 14001-2004
MARKA TESCİL BELGESİ
OHSAS 18000: 2007

E-KATALOG